Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Forteca Świerklany wygrała z Lubomią

Choć po pierwszej połowie meczu Silesia Lubomia prowadziła, ostatecznie to Forteca Świerklany świętowała zwycięstwo. 

Forteca Świerklany wygrała z Lubomią

W pierwszej połowie niedzielnego spotkania w Świerklanach padł tylko jeden gol, którego w 18. minucie dla Lubomii strzelił Kamil Brzoska. Druga połowa meczu była dużo bardziej zacięta. Forteca szybko wyrównała na 1:1 po celnym strzale Tomasza Steleblaka w 49. minucie. Trzy minuty później Bartłomiej Socha strzelił drugą bramkę dla Lubomii. Forteca wyrównała na 2:2 w 63. minucie po kolejnym celnym strzale Steleblaka. Zwycięskiego gola dla Świerklan strzelił w 83. minucie Tomasz Zmuda.

LKS Forteca Świerklany - LKS Silesia Lubomia 3:2 (0:1)

Bramki: Tomasz Steleblak (49', 63') Tomasz Zmuda (83') - Kamil Brzoska (18') Bartłomiej Socha (52')

LKS Foteca Świerklany: Radosław Kalisz, Tomasz Juraszek (Szymon Gałecki 43'), Tomasz Kocerba, Paweł Sudoł, Łukasz Staniek, Kamil Gorzała, Adrian Kopacz, Maciej Kasprzak (Karol Mrowiec 85'), Damian Getler, Tomasz Zmuda (Patryk Wita 87'), Tomasz Steleblak (Mikołaj Blaut 87')

LKS Silesia Lubomia: Kamil Sobieraj, Kamil Biły, Jakub Kopel, Wojciech Chłapek, Adrian Kamczyk, Dawid Nepelski, Kacper Szweda (Mateusz Kondziołka 46'), Marcin Pawłowski, Bartłomiej Socha (Mateusz Adamczyk 71'), Marcin Szymiczek, Kamil Brzoska

Sędziowie: Wojciech Rafalski, Dawid Woliński, Adam Adamus

Żółte kartki: Szymiczek (Lubomia), Sudoł (Forteca), Staniek (Forteca)

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~@mazur (83.4. * .211) 26.03.2019 00:36

Hauder jako trener skończył się po jego pierwszej pracy w Świerklanach. od tamtego czasu nie zrobił/osiągnął nic, za co by można było o nim powiedzieć, że jest trenerem przynajmniej na poziom okręgówki.

~HauderprawdeCipowie (188.137. * .235) 24.03.2019 20:29

Hauder teraz potrafi pogodzić pracę zawodową z trenowaniem ? bo jak go zwalniali z Raciborza to bajki opowiadał że rezygnuje bo z pracą nie moze pogodzić trenowania. Mistrz