Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wilki poradziły sobie z Góralami

W meczu 17. kolejki piłkarskiej IV ligi śląskiej, Wilki Wilcza wygrały z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała. 

Wilki poradziły sobie z Góralami

Wilki przystępowały do spotkania podbudowane wysokim ubiegłotygodniowym zwycięstwem z Drzewiarzem Jasienica (4:1). W pierwszym meczu obu drużyn, który został rozegrany 15 sierpnia rezerwy pierwszoligowca wygrały z Wilkami Wilcza 3:2. 

W rewanżu Wilki okazały się lepsze od Podbeskidzia jedną bramką. Dzięki wygranej 1:0 awansowały na 9. miejsce w tabeli i mają w dorobku 21 punktów. Kolejnym przeciwnikiem Wilków będzie Płomień Połomia.

Podbeskidzie II Bielsko Biała - Wilki Wilcza 0:1

Wkrótce więcej szczegółów


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~zaskoczeniewiosny (5.173. * .231) 26.03.2019 14:10

Wilki zaskakują, ale tym razem sprawę mieli ulatwiona, bo rywal grał ponad 70 minut w 10. Za tydzień mają Połomię, więc też 3 pkt są możliwe.