Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rajdowy Puchar Śląska po raz pierwszy w Kuźni Raciborskiej [ZAPOWIEDŹ]

Rajd o Puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska przekształcił się w wydarzenie wyższej rangi.

Rajdowy Puchar Śląska po raz pierwszy w Kuźni Raciborskiej [ZAPOWIEDŹ]
marzec
31 niedziela

Rajdowy Puchar Śląska po raz pierwszy w Kuźni Raciborskiej

Start 31.03.2019 o godz. 11:00 wstęp wolny

W tym roku Kuźnia będzie areną walki Rajdowego Pucharu Śląska; to samo wydarzenie zostanie zorganizowane w Bielsku-Białej. Zeszłoroczna edycja odbywała się w Skoczowie, Żywcu, Jastrzębiu-Zdroju, Gorzycach, Mszanie oraz Hażlach.

- W Rajdowym Pucharze Śląska startują zawodnicy z różnych zakątków kraju, co świadczy o wysokim poziomie zawodów i jego popularności. Kuźnia Raciborska doskonale pamięta pierwsze rajdówki, które pojawiały się podczas startów w latach ubiegłych, teraz nadszedł czas, by kibice mogli podziwiać prawdziwe profesjonalnie wyposażone rajdówki – mówi Robert Durczok, koordynator medialny RPŚ2019.

Na liście startowej zameldowało się wiele załóg podzielonych na różne klasy w tym klasa K4 z najmocniejszymi samochodami marki Subaru oraz Mitsubishi z napędem na cztery koła. - To zawsze najbardziej oczekiwana klasa podczas każdego rajdu wśród kibiców. W tym roku, kibice Rajdu o Puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska 2019 zaliczanego do RPŚ w tej, jak i w innych klasach, będą mogli podziwiać aż kilkanaście załóg walczących o mistrza swojej klasy. Nie zabraknie też ukochanej w Polsce klasy, w której będziemy mogli podziwiać rajdowe Fiaty 126p. Całe zawody składać się będą ze startów aż w siedmiu klasach, które wynikają z pojemności skokowej silnika oraz typu przeniesienia napędu na oś – zauważa Robert Durczok.

Na wydarzenie zgłosiło aż 110 grup, z nich wybrano 90 załóg, które 31 marca zawitają do Kuźni Raciborskiej na miejscowy stadion. Początek: godzina 11.00.

opr. (d)

 

 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].