Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wolniewicz w doliczonym czasie gry uratował remis

GKS Jastrzębie zremisował w Olsztynie ze Stomilem. Gola dla jastrzębian zdobył w doliczonym czasie gry Adam Wolniewicz.

Wolniewicz w doliczonym czasie gry uratował remis

Jastrzębianie rozpoczęli mecz odważnie. Na bramkę gospodarze dwa razy głową uderzał Jakub Wróbel, a po chwili groźnie z dystansu uderzył Damian Tront. Gospodarze przebudzili się kilkanaście minut przed przerwą, a najwięcej kłopotów gościom sprawiał Szymon Sobczak. Jego pierwszy strzał obronił Grzegorz Drazik, ale po drugim, gdy piłkę dośrodkowywał Grzegorz Lech, był już bezradny. Do wyrównania mógł doprowadzić Kamil Szymura, ale jego próba w doliczonym czasie gry okazała się niecelna.

Na początku drugiej połowy ponownie z dystansu uderzał Tront i znów było blisko gola - tym razem piłka minimalnie minęła słupek. Jastrzębianie grali o wyrównanie, ale też musieli pilnować tyłów - gdyby nie interwencja Szymury, to w sytuacji sam na sam z Drazikiem mógł się znaleźć Sobczak. Przyjezdni zyskali sporą przewagę, ale długo nie potrafili przekuć tego w gola. Udało się… w 94. minucie. Z rzutu wolnego zagrał Szymura, piłka po rykoszecie trafiła do Adama Wolniewicza, który doprowadził do wyrównania. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie.

GKS nie wygrał trzeciego spotkania z rzędu. Jastrzębianie zajmują obecnie ósme miejsce z 33 punktami na koncie.

Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie 1:1 (1:0)

Bramki: Sobczak 36. - Wolniewicz 90.

Stomil: Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Płamen Kraczunow, Jakub Mosakowski, Lukáš Kubáň - Kensuke Enjō (61. Michał Suchanek), Waldemar Gancarczyk, Paweł Głowacki (27. Maciej Pałaszewski), Grzegorz Lech, Mateusz Gancarczyk - Szymon Sobczak (88. Wojciech Dziemidowicz).

GKS: Grzegorz Drazik - Dominik Kulawiak (81. Krzysztof Gancarczyk), Adam Wolniewicz, Kamil Szymura, Dawid Gojny - Patryk Skórecki (69. Adam Żak), Maciej Spychała, Damian Tront, Kamil Jadach, Farid Ali (60. Dominik Szczęch) - Jakub Wróbel.

Żółte kartki: Bucholc, Mosakowski, Kraczunow - Wolniewicz, Spychała.

Sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].