Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Rudach najlepsi są Oldboje [ZDJĘCIA]

Drużyna Oldboje wygrała finał V edycji Rudzkiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Pięcioosobowej.

W Rudach najlepsi są Oldboje [ZDJĘCIA]

Do rozgrywek przystąpiło sześć drużyn. Niestety ich przebieg pokrzyżował silny wiatr, który uszkodził zadaszone boisko przy MOW Rudy. Z tego powodu rozegrano tylko dwie kolejki i finał.

W grupie A rywalizowały zespoły: Cyganeria, N.A.P.B. i FC Kolonia. W dwóch kolejkach najwięcej punktów zdobyła trzecia z wymienionych drużyn. W grupie B grały: MOW Kuźnia Raciborska, Gamma Team i Oldboje. Dwa ostatnie zespoły w dwóch kolejkach zdobyły tyle samo punktów, ale do finału awansowali Oldboje.

Finał między Oldbojami a FC Kolonia był bardzo wyrównany. W regulaminowym czasie gry padł wynik 2:2, zwycięzcy nie wyłoniła także dogrywka, dlatego o wygranej musiały zadecydować rzuty karne. W nich lepsi okazali się Oldboje.

Wyniki finałów V edycji Rudzkiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Pięcioosobowej

Mecz o 5. miejsce: CYGANERIA - MOW KUŹNIA RACIBORSKA 6:4

Mecz o 3. miejsce: N.A.P.B. - GAMMA TEAM 4:3

Mecz o 1. miejsce: FC KOLONIA - OLDBOJE 2:2, dogrywka 0:0, rzuty karne wygrywają OLDBOJE

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].