Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dąb prowadził przez prawie całe spotkanie... i nie wygrał

Dąb Gaszowice zremisował na wyjeździe z Polonią Łaziska Górne 1:1.

Dąb prowadził przez prawie całe spotkanie... i nie wygrał

Spotkanie z mającą 11 punktów więcej Polonią zaczęło się bardzo dobrze dla przyjezdnych. Już w szóstej minucie meczu Sebastian Szymura wyprowadził zespół z Gaszowic na prowadzenie, które utrzymywało się bardzo długo. Gospodarze wyrównali... na sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Dąb dopisał na swoje konto 19. "oczko" i zrównał się zdobyczą z Unią Racibórz. Tyle samo punktów mają rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała, które pokonały dzisiaj wicelidera, LKS Czaniec. Nad LKS-em Goczałkowice-Zdrój i Spójnią Landek Dąb ma dwa punkty przewagi, a nad ostatnim Płomieniem Połomia - 12.

Polonia Łaziska Górne - GKS Dąb Gaszowice 1:1 (0:1)

Bramki: Uniejewski 84. - Szymura 6.

Dąb: Kuczera - Mazur, Kąkol, Krzysztof Sikora, Kraśniewski - Stebel (82. Zdunek), Kamil Sikora, Elias, Reguła (78. Szewczyk), Szymura (69. Smołka) - Niećko (85. Kravets)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].