Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Za nami II Bieg po Święcelnik wójta gminy Mszana [ZDJĘCIA]

Bieg na 5 km, bieg na 10 km i 5 km Nordic Walking - z takimi dystansami przyszło się mierzyć uczestnikom II biegu po Święcelnik, który swój start i metę miał w Połomii.

Za nami II Bieg po Święcelnik wójta gminy Mszana [ZDJĘCIA]

Początkowo wydawało się, że aura łaskawa nie będzie, ale tuż przed startem pogoda znacznie się poprawiła. Na miejscu obecny był przez cały czas trwania imprezy wójt gminy Mszana, Mirosław Szymanek. W jego obecności rozlosowano nagrody dodatkowe, to on dał sygnał do startu i wręczał medale oraz nagrody.

Organizacja biegu zrobiła na uczestnikach wielkie wrażenie - od różnorodności tras, które były zaskoczeniem, kameralnej atmosfery, po nagrody i samo przygotowanie imprezy. O przygotowanie tradycyjnych Święcelników zadbało połomskie Koło Gospodyń. W zawodach udział wzięło ponad 100 osób.

Zwycięzcy biegu na 10 km:

1. Helwing Karol z Rybnika z czasem 00:40:21

2. Noga Krystian z Wodzisławia Śląskiego z czasem 00:40:23

3. Zawadzki Karol z Radlina z czasem 00:40:43

Zwycięzcy biegu na 5 km:

1. Antczak Robert z Raciborza z czasem 00:17:37

2. Paszkiewicz Robert z Wodzisławia Śląskiego z czasem 00:17:57

3. Maj Przemysław z Jastrzębia Zdroju z czasem 00:18:06

Zwycięzcy w kategorii Nordic Walking na 5 km:

1. Kłyś Ryszard z Gliwic z czasem 00:31:04

2. Sadowski Tomasz z Sosnowca z czasem 00:31:05

3. Wężowicz Ewa ze Skrzyszowa z czasem 00:32:57

Pełne wyniki można zobaczyć tutaj.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].