Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Spójnia przerwała passę Wilków

W meczu 19. kolejki piłkarskiej IV ligi śląskiej, Spójnia Landek wygrała z Wilkami Wilcza. 

Spójnia przerwała passę Wilków

Obie ekipy przystępowały do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ nie przegrały w tym roku meczu. Wysoka forma piłkarska potwierdziła się na boisku i kibice oglądali bardzo ciekawe spotkanie, pełne zwrotów akcji. 

Pierwszą bramkę meczu zdobyli gospodarze, jednak Wilki szybko wyszły na prowadzenie 2:1. Najwięcej emocji przyniosły ostatnie minuty spotkania. Gospodarze zdołali wyrównać w 85. minucie, a w ostatniej akcji meczu Lavruk Mykhailo zdobył gola na 3:2. 

Wilki Wilcza zajmują 8. miejsce w tabeli, z dorobkiem 24 punktów.

Spójnia Landek - Wilki Wilcza 3:2

Wkrótce więcej szczegółów


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].