Czwartek, 23 maja 2019

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

Nikt nie chce gonić ŁTS-u Łabędy?

08.04.2019 10:18 | 0 komentarzy | adi

Spośród czterech czołowych drużyn zabrzańskiej A klasy tylko ŁTS Łabędy odniósł zwycięstwo i ma już pięć punktów przewagi nad Concordią Knurów i 10 nad Gwiazdą Chudów.

Nikt nie chce gonić ŁTS-u Łabędy?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki XXI kolejki (6-7.04.2019)

  • Ruch Kozłów - Start Sierakowice 1:1
  • Naprzód Żernica - Gwiazda Chudów 3:3
  • Olimpia Pławniowice - Zamkowiec Toszek 1:0
  • Orzeł Stanica - Zaborze Zabrze 2:3
  • Gwarek Zabrze - Społem Zabrze 1:3
  • Zryw Radonia - Carbo Gliwice 1:1
  • ŁTS Łabędy - Burza Borowa Wieś 5:0
  • Concordia Knurów - Młodość Rudno 2:5
  • Sokół Łany Wielkie - pauza

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. ŁTS Łabędy 20 49 63:14
2. Concordia Knurów 20 44 60:21
3. Gwiazda Chudów 20 39 47:26
4. Start Sierakowice 20 35 53:36
5. Młodość Rudno 20 31 39:38
6. Burza Borowa Wieś 19 31 42:48
7. Olimpia Pławniowice 20 30 29:32
8. Gwarek Zabrze 20 29 30:21
9. Zryw Radonia 20 29 40:32
10. Naprzód Żernica 19 29 33:32
11. Sokół Łany Wielkie 19 27 36:39
12. Zaborze Zabrze 20 26 33:38
13. Ruch Kozłów 19 25 41:36
14. Zamkowiec Toszek 20 24 29:38
15. Orzeł Stanica 20 15 30:63
16. Carbo Gliwice 20 12 24:64
17. Społem Zabrze 20 7 20:71

Zapowiedź XXII kolejki (13-14.04.2019)

Start Sierakowice - pauza, Ruch Kozłów - Concordia Knurów, Młodość Rudno - ŁTS Łabędy, Burza Borowa Wieś - Zryw Radonia, Carbo Gliwice - Gwarek Zabrze, Społem Zabrze - Orzeł Stanica, Zaborze Zabrze - Olimpia Pławniowice, Zamkowiec Toszek - Naprzód Żernica, Gwiazda Chudów - Sokół Łany Wielkie

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki XVI kolejki (6-7.04.2019)

  • Walka Zabrze - Orły Bojszów 4:0
  • Drama Kamieniec - LKS 45 Bujaków 2:1
  • Quo Vadis Makoszowy - Victoria Pilchowice 6:1
  • Ruch II Kozłów - Tempo Paniówki 1:4
  • Naprzód Świbie - Start Kleszczów 4:2
  • Wilki II Wilcza - Pogoń Ziemięcice 2:1
  • Amator Rudziniec - Piast Pawłów 2:0

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Tempo Paniówki 16 39 56:17
2. Walka Zabrze 16 37 39:18
3. Victoria Pilchowice 16 30 43:22
4. Drama Kamieniec 16 26 35:37
5. Naprzód Świbie 16 25 40:28
6. Start Kleszczów 16 25 43:34
7. Quo Vadis Makoszowy 16 24 47:44
8. Amator Rudziniec 16 19 27:48
9. Wilki II Wilcza 16 19 26:39
10. Ruch II Kozłów 16 18 30:44
11. Piast Pawłów 16 16 21:27
12. Pogoń Ziemięcice 16 14 22:33
13. Orły Bojszów 16 12 27:40
14. LKS 45 Bujaków 16 11 29:54

Zapowiedź XVII kolejki (13-14.04.2019)

Amator Rudziniec - Walka Zabrze, Piast Pawłów - Wilki II Wilcza, Pogoń Ziemięcice - Naprzód Świbie, Start Kleszczów - Ruch II Kozłów, Tempo Paniówki - Quo Vadis Makoszowy, Victoria Pilchowice - Drama Kamieniec, LKS 45 Bujaków - Orły Bojszów

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki XIII kolejki (6-7.04.2019)

  • Concordia II Knurów - MSPN Górnik Zabrze 2:6
  • Orzeł Paczyna - Korona Bargłówka 6:1
  • Tempo II Paniówki - Sośnica II Gliwice 0:4
  • Naprzód Łubie - Leśnik Łącza 3:3
  • Ślązak Bycina - Kłodnica Gliwice 3:0
  • Burza II Borowa Wieś - pauza

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Ślązak Bycina 12 32 39:12
2. Orzeł Paczyna 12 27 46:23
3. Sośnica II Gliwice 12 23 36:17
4. Kłodnica Gliwice 12 17 35:27
5. Concordia II Knurów 11 15 30:38
6. Burza II Borowa Wieś 11 14 24:25
7. Leśnik Łącza 12 14 26:38
8. Korona Bargłówka 12 13 33:33
9. Naprzód Łubie 12 12 14:21
10. MSPN Górnik Zabrze 12 11 20:34
11. Tempo II Paniówki 12 7 12:47

Zapowiedź XIV kolejki (13-14.04.2019)

MSPN Górnik Zabrze - pauza, Concordia II Knurów - Ślązak Bycina, Kłodnica Gliwice - Naprzód Łubie, Leśnik Łącza - Tempo II Paniówki, Sośnica II Gliwice - Orzeł Paczyna, Korona Bargłówka - Burza II Borowa Wieś