Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dąb Gaszowice znów z Pucharem Polski podokręgu Racibórz

Dąb Gaszowice pokonał 2:0 Unię Turza Śląska w finale Pucharu Polski podokręgu Racibórz.

Dąb Gaszowice znów z Pucharem Polski podokręgu Racibórz

Spotkanie - które rozegrano na stadionie Rafako Racibórz - rozpoczęło się idealnie dla Dębu, który objął prowadzenie jeszcze w pierwszym kwadransie gry, a na listę strzelców wpisał się Sebastian Szymura. Drugi gol padł już w doliczonym czasie gry, a jego autorem był Krzysztof Szewczyk, który został - z trzema trafieniami - najlepszym strzelcem rozgrywek.

Dla zespołu z Gaszowic to czwarte zwycięstwo z rzędu w finale Pucharu Polski podokręgu Racibórz.

Unia Turza Śląska - Dąb Gaszowice 0:2 (0:1)

Bramki: Szymura 11, Szewczyk 90

Unia: Tomasz Lewandowski - Gabriel Szkatuła, Kacper Krupiński, Arkadiusz Lalko, Piotr Glenc, Dariusz Pawlusiński, Kamil Kuczok (69. Paweł Staniczek), Kamil Kostecki (80. Bartosz Suszek), Marek Gładkowski, Dawid Pawlusiński, Dawid Hanzel.

Dąb: Jakub Lichoń - Michał Mazur, Kacper Kąkol, Wojciech Orzeł, Krzysztof Markiewka, Wojciech Ciomek (46. Mariusz Kraśniewski), Kamil Gołyś (46. Kamil Elias), Paweł Zdunek, Sebastian Szymura (80. Przemysław Stebel), Krzysztof Szewczyk, Maksym Kravets (61. Dominik Niećko)

Żółta kartka: Elias.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~@mazur (78.31. * .129) 11.04.2019 10:03

wygrać czwarty raz z rzędu puchar podokręgu to jest naprawdę coś. szacun dla Gaszowic.

~kibicQ5 (94.254. * .178) 11.04.2019 08:49

Brawo Gaszowice.