Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Posiadanie nie przełożyło się na wynik

Decor Bełk przegrał na własnym stadionie z Polonią Łaziska 2:4.

Posiadanie nie przełożyło się na wynik

Decor fatalnie rozpoczął spotkanie, bo już w drugiej minucie Polonia otrzymała rzut karny, po którym objęła prowadzenie. Co nie dziwi, po tym wydarzeniu goście cofnęli się i czekali na okazje do kontrowania. Gospodarze częściej posiadali piłkę, ale bez większego efektu. Co więcej, po przerwie... Decor aż trzykrotnie nadział się na kontry Polonii i w 78. minucie przegrywał już 0:4.

Dopiero przy wysokim prowadzeniu Polonii Decor zaczął strzelać. W 81. minucie gola zdobył Damian Olczak, a siedem minut później rozmiary porażki zmniejszył Marcin Mizia. Decor po 20 kolejkach ma 37 punktów, tyle samo co rezerwy GKS-u Tychy i Drzewiarz Jasienica. Trzy "oczka" więcej ma LKS Czaniec, a liderem jest - z przewagą czterech punktów - Kuźnia Ustroń.

Decor Bełk - Polonia Łaziska 2:4 (0:1)

Bramki dla Bełku: Olczak 81., Mizia 88.

Decor: Mateusz Łobaczewski – Michał Stryczek, Patryk Lach, Bartosz Wójcik, Piotr Groborz, Grzegorz Jasiczek (62. Marcin Mizia) , Robert Dymowski (59. Dawid Semeniuk), Łukasz Spórna, Karol Paryła (75. Wojciech Barnik), Wojciech Rasek, Damian Olczak.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].