Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Wodzisław z Okręgowym Pucharem Polski [ZDJĘCIA]

APN Odra Wodzisław pokonała w Rybniku Unię Książenice 2:0 i zdobyła Puchar Polski podokręgu Rybnik.

Odra Wodzisław z Okręgowym Pucharem Polski [ZDJĘCIA]

Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Jako pierwszy piłkę do siatki wpakował Alexander Turkson, który wpisał się na listę strzelców w 57. minucie, a niespełna kwadrans później na 2:0 podwyższył Kacper Malinowski. Zwycięstwo dało wodzisławianom Puchar Polski podokręgu Rybnik i awans do kolejnej fazy. W I rundzie Pucharu Polski Śląskiego Związku Piłki Nożnej Odra zmierzy się - 24 kwietnia - z Pniówkiem Pawłowice.

Odra Wodzisław - Unia Książenice 2:0 (0:0)

Bramki: Turkson 57., Malinowski 71.

Odra: Mrozek - Niemyjski (82. Antończak), Krzyżok, Szymiczek, Gać, Zganiacz, Szczepanek, Tarka (46. Malinowski), Wieczorek, Dudziński, Zieliński (46. Turkson).

Unia: Niemiec - Siedlok, Stajer, Kaczmarczyk, Skowronek, Tumula, Gnyp, Przybyszewski, Michalski, Suchiński, Malcher.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Spiker (83.29. * .170) 18.04.2019 00:45
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

@Poracha - co Ty mówisz ? Ten Finał był wielkim "sukcesem" tych starych sku...ów z Podokręgu Rybnik ... puste trybuny to właśnie to co chcieli osiągnąć - gratulacje !!!

~Poracha (91.200. * .18) 17.04.2019 23:33

Trybuny od kibicow pekaly w szwach hahahaha wygladalo to jak trening amatorka