Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mistrzowie Świata zagrają w Arenie Gliwice

Kolejne wielkie sportowe wydarzenie w Arenie Gliwice już za niespełna miesiąc. 25 maja reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn zagra towarzysko z reprezentacją Niemiec. Dla Mistrzów Świata będzie to otwarcie sezonu reprezentacyjnego.

Mistrzowie Świata zagrają w Arenie Gliwice

Sezon reprezentacyjny dla Mistrzów Świata będzie długi i wyczerpujący. Przed nimi między innymi Liga Narodów, kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostwa Europy. Szkoleniowiec biało-czerwonych Vital Heynen z pewnością w trakcie sezonu rotować będzie składem, jednak jest szansa, że w towarzyskim spotkaniu z Niemcami na gliwickim parkiecie pojawi się kilku zawodników związanych z naszym regionem. W szerokim składzie reprezentacji na sezon 2019 znalazło się czterech przedstawicieli ZAKSY: Mateusz Bieniek, Łukasz Kaczmarek, Aleksander Śliwka oraz Paweł Zatorski; dwóch zawodników Jastrzębskiego Węgla: Dawid Konarski i Jakub Popiwczak, a także pochodzący z Zabrza Bartosz Bednorz.

Gliwicki obiekt, który z powodzeniem zorganizował już spotkanie siatkarskiej Ligi Mistrzów z udziałem ZAKSY oraz mecz kwalifikacji do Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. W obu wspomnianych wydarzeniach dopisała frekwencja, co pokazuje, że miejsce to jest idealne do rozgrywania spotkań najwyższej rangi. Czas zatem na spotkanie z udziałem ubiegłorocznych Mistrzów Świata.

Jestem niezwykle rad, że największy i niezwykle nowoczesny gliwicki obiekt dołącza, jako ważny punkt do siatkarskiej mapy Polski. Pragnę podziękować Miastu Gliwice i Arenie Gliwice za umożliwienie imponującego otwarcia reprezentacyjnego sezonu z udziałem mistrzowskiego zespołu. Także serdecznie zapraszam do Gliwic najlepszych kibiców na świecie – tak w kilku zdaniach o zbliżajacym się spotkaniu mówi Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej - Jacek Kasprzyk.

Towarzyskie spotkanie zaplanowane na 25 maja rozpocznie się o godzinie 17:00. Już w najbliżśzy poniedziałek (29 kwietnia) zapośrednictwem portalu www.ebilet.pl rozpocznie się sprzedaż biletów na ten jakże ciekawie zapowiadający się mecz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].