Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wilki na fali, Odra Centrum dołuje

Wilki Wilcza wygrały u siebie z Odrą Centrum Wodzisław Śląski 2:1.

Wilki na fali, Odra Centrum dołuje

Odra Centrum znajduje się bardzo nisko w tabeli i potrzebuje punktów. Po pierwszej połowie wodzisławianie mogli myśleć o pełnej zdobyczy, bo wygrywali po golu Piotra Pastuszaka. W drugiej części strzelali jednak tylko gospodarze - do wyrównania doprowadził Dawid Gajewski, a kilka minut przed końcem trafienie na wag trzech punktów zdobył Marcin Leszczyński.

Wilki w 2019 roku spisują się bardzo dobrze - w siedmiu meczach zespół z Wilczy zdobył 15 punktów. W tym okresie żadna z pozostałych drużyn nie zdobyła więcej "oczek". Odra Centrum jest na drugim końcu - zaledwie cztery punkty w siedmiu pojedynkach.

Ma to przełożenie na miejsce w tabeli. Wilki są ósme z 30 punktami, a Odra Centrum z 22 punktami na 14. pozycji...

Wilki Wilcza - Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1 (0:1)

Bramki: Gajewski 69., Leszczyński 87. - Pastuszak 38.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].