JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Drużyny młodzieżowe w szybkim tempie zbliżają się do półmetka rundy wiosennej. Faworyci swoich grup nie zawodzą i systematycznie gromadzą bardzo ważne punkty, które dopiero po zakończeniu rozgrywek zbilansują wartość najlepszych zespołów. Zapraszamy do lektury.
Juniorzy starsi A1 (Podokręg Racibórz)
Wynik VI kolejki (05.05.2019)
- Tworków – Rudy 7:1 (2:1)
- Nędza – Lyski (mecz przełożony na 14.05.2019, wt 18:00)
- Pawłów – pauza
Wyniki V kolejki (30.04/01.05.2019)
- Nędza – Rudy 6:1 (1:0)
- Tworków – Pawłów 6:1 (4:1)
- Lyski – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Tworków | 5 | 13 | 26:8 |
2. | Nędza | 4 | 10 | 25:4 |
3. | Rudy | 5 | 4 | 13:20 |
4. | Pawłów | 4 | 4 | 8:16 |
5. | Lyski | 4 | 0 | 2:26 |
Zapowiedź VII kolejki (12.05.2019)
Lyski – Tworków (nd 11:00), Rudy – Pawłów (nd 11:00), Nędza – pauza.
Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki XIII kolejki (05.05.2019)
- Czuchów – Jankowice 2:3 (0:1)
- Dębieńsko – Ruptawa 1:3 (0:3)
- Ochojec – Forteca Świerklany 0:3 (0:3) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
- Boguszowice – Żory 3:0 (wo)
- Baranowice – Chwałowice 0:3 (wo)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Forteca Świerklany | 13 | 37 | 84:5 |
2. | Ruptawa | 13 | 33 | 37:17 |
3. | Chwałowice | 13 | 28 | 72:12 |
4. | Jankowice | 13 | 25 | 50:35 |
5. | Boguszowice | 13 | 19 | 27:29 |
6. | Czuchów | 13 | 18 | 33:50 |
7. | Ochojec | 13 | 12 | 21:54 |
8. | Dębieńsko | 13 | 12 | 15:60 |
9. | Żory* | 13 | 8 | 24:40 |
10. | Baranowice* | 13 | 0 | 5:66 |
*Dryżyny zostały wycofane z rozgrywek przed rundą wiosenną.
Zapowiedź XIV kolejki (11/12.05.2019)
Chwałowice – Dębieńsko (sb 10:00), Ruptawa – Ochojec (nd 10:00), Forteca Świerklany – Boguszowice (nd 14:00), Jankowice – pauza, Czuchów – pauza.
Juniorzy młodsi B1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki VII kolejki (04/05.05.2019)
- ROW Rybnik II – Gorzyce 11:0 (5:0)
- Krzanowice – Rydułtowy 0:4 (0:1)
- Jejkowice – Jedłownik (mecz przełożony na 15.05.2019, śr 17:00)
- Radlin – pauza
Wyniki VI kolejki (30.04/01.05.2019)
- Gorzyce – Radlin 3:5 (2:2)
- Rydułtowy – Jejkowice 0:0
- Jedłownik – ROW Rybnik II 0:3 (0:1)
- Krzanowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jejkowice | 5 | 13 | 11:4 |
2. | ROW Rybnik II | 6 | 12 | 28:7 |
3. | Rydułtowy | 6 | 11 | 11:8 |
4. | Radlin | 6 | 10 | 18:16 |
5. | Jedłownik | 5 | 9 | 15:9 |
6. | Gorzyce | 6 | 3 | 11:29 |
7. | Krzanowice | 6 | 0 | 8:29 |
Zapowiedź VIII kolejki (11/12.05.2019)
Jejkowice – Gorzyce (sb 10:00), Rydułtowy – Jedłownik (nd 10:00), Radlin – Krzanowice (nd 10:00), ROW Rybnik II – pauza.