Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwsza wygrana "Rekinów" na Łotwie

PGG ROW Rybnik wygrał 53:37 na wyjeździe Lokomotiv Daugavpils.

Pierwsza wygrana "Rekinów" na Łotwie

Gospodarze prowadzili tylko po drugim biegu (7:5), później na torze rządzili rybniczanie, którzy łącznie pięć razy wygrywali biegi w rozmiarze 5:1. Najwięcej punktów dla PGG ROW przywiózł Mateusz Szczepaniak. Dla "Rekinów" była to pierwsza wygrana z tym rywalem na jego terenie. PGG ROW wygrał trzecie spotkanie i wskoczył na pozycję lidera Nice 1. Ligi Żużlowej.

Lokomotiv Daugavpils - 37 pkt

9. Timo Lahti - 13+1 (3,3,1*,3,2,1)

10. Jewgienij Kostygow - 3 (0,1,2,0)

11. Wadim Tarasienko - 0 (0,0,-,-,-)

12. Kjastas Puodżuks - 4+1 (1,1,1*,1,-)

13. Andrzej Lebiediew - 9 (2,2,2,2,1,0)

14. Artiom Trofimow - 4 (3,0,1,w)

15. Oleg Michaiłow - 4+2 (1,1*,1*,1)

PGG ROW Rybnik - 53 pkt

1. Troy Batchelor - 13 (2,3,3,2,3)

2. Siergiej Łogaczow - 7+4 (1*,2*,0,2*,2*)

3. Mateusz Szczepaniak - 14+1 (2*,3,3,3,3)

4. Linus Sundstroem - 4 (3,1,0,u)

5. Kacper Woryna - 13+1 (3,2,3,3,2*)

6. Robert Chmiel - 2 (2,0,0)

7. Przemysław Giera - 0 (0,0,0)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].