Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwsza porażka u siebie w tym roku

W meczu 24. kolejki piłkarskiej IV ligi śląskiej, Wilki Wilcza przegrały z MRKSem Czechowice-Dziedzice.

Pierwsza porażka u siebie w tym roku

Wilki Wilcza przegrały pierwszy mecz wiosenny u siebie. 

Spotkanie z MRKSem rozpoczęło się idealnie dla gospodarzy. Już w 4. minucie gola na 1:0 zdobył Piotr Buchalik. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej części wynik nie zmieniał się aż do 71. minuty. Wtedy to goście wyrównali za sprawą Kamila Jonkisza.

Kiedy wydawało się, że obie ekipy podzielą się punktami bramkę dla gości zdobył Jakub Raszka. Wilki zajmują bezpieczne ósme miejsce w tabeli. W następnej kolejce zagrają u siebie z Decorem Bełk.

Wilki Wilcza - MRKS Czechowice Dziedzice 1:2 (1:0)

Bramki:

Piotr Buchalik - Kamil Jonkisz, Jakub Raszka


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].