Poniedziałek, 23 września 2019

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

RSS

Mariusz Prudel wcieli się w rolę trenera

06.05.2019 11:44 | 0 komentarzy | rafbl

Już w najbliższą sobotę - 11 maja na rybnickim kąpielisku Ruda odbędą się warsztaty dla trenerów siatkówki plażowej które poprowadzi pochodzący z Rybnika reprezentant Polski, olimpijczyk - Mariusz Prudel.

Mariusz Prudel wcieli się w rolę trenera
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Celem warsztatów organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej przy współpracy ze Śląskim Związkiem Piłki Siatkowej jest przekazanie młodym zawodnikom i trenerom wiedzy na temat siatkówki plażowej oraz praca nad technicznymi aspektami gry w plażową odmianę dyscypliny, a także wstępny nabór do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale, w której szkolą się młodzieżowi reprezentanci Polski.

Pilotażowe warsztaty z siatkówki plażowej oprócz reprezentanta Polski - Mariusza Prudla poprowadzą trenerzy młodzieżowych kadr narodowych w siatkówce plażowej - Tomasz Sińczak i Damian Kostrzewa oraz trener przygotowania motorycznego SMS Spała - Łukasz Kisieliński.

Podczas organizowanych na terenie rybnickiego kąpieliska warsztaty przewidziano miejsca dla maksymalnie szesnastu par. Warsztaty rozpoczną się o 10:30 od rozgrzewki i treningów technicznych, a zakończą o 18:30.