Czwartek, 18 lipca 2019

imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana

RSS

JP Telebim RLPS: kto z medalami i nagrodami indywidualnymi w zakończonym XXII sezonie?

07.05.2019 10:14 | 0 komentarzy | MK

Zoo-Mar Lunatycy wracają na tron i zdobywają kolejne złoto w historii drużyny ogrywając Leśną Perłę Damons Rybnik po emocjonującym finale 3:2, Nowiny.pl Katolik Group mają znów medal brązowy wygrywając w meczu o trzecie miejsce  z Agrotimem-Na Fali 3:0, a w lidze kobiet triumfuje drużyna KRS TKKF Jastrząb zwyciężając w finale Volleyball Sisters 3:0. Najlepszymi graczami i MVP sezonu zostają Mikołaj Sarnecki w lidze mężczyzn i Elżbieta Król w lidze kobiet. Prezentujemy ostateczną klasyfikację medalową oraz nagrody indywidualne przyznane po zakończeniu sezonu siatkarskiego amatorów. Pełna relacja zdjęciowa z turnieju finałowego rozegranego 27 kwietnia tutaj .

JP Telebim RLPS: kto z medalami i nagrodami indywidualnymi w zakończonym XXII sezonie?
W akcji Mikołaj Sarnecki z Zoo-Mar Lunatyków - MVP sezonu i najlepszy gracz meczu finałowego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Klasyfikacja końcowa XXII sezonu RLPS:

Liga mężczyzn

  1. ZOO-MAR Lunatycy
  2. Leśna Perła Damons Rybnik
  3. Nowiny.pl Katolik Group
  4. Agrotim-Na Fali
  5. Progress Szkoła Językowa
  6. Enter El-Bis Instal-Mag
  7. Omerta-Northern
  8. JP Telebim 13
  9. Złotnik
  10. SNW Galmet Głubczyce 

Liga kobiet

  1. KRS TKKF Jastrząb
  2. Volleyball Sisters
  3. PV Volley Krapkowice
  4. CKZiU Inbras Lejdis
  5. ALSK Feniks Żory

 

Wyniki meczów finałowych XXII sezonu JP Telebim RLPS

o 7 miejsce: JP Telebim 13 – Omerta-Northern 0:2 (12:25, 14:25)
o 5 miejsce: Progress Szkoła Językowa – Enter El-Bis Instal-Mag 2:0 (25:19, 25:12)
o 3 miejsce Kobiet: PV Volley Krapkowice – CKZiU Inbras Lejdis 2:1 (22:25, 25:17, 15:7)
o 3 miejsce: Nowiny.pl Katolik Group – Agrotim-Na Fali 3:0 (25:16, 25:15, 25:22)
Finał Kobiet: Volleyball Sisters – KRS TKKF Jastrząb 0:3 (20:25, 14:25, 23:25)
Finał mężczyzn: Leśna Perła Damons Rybnik – ZOO-MAR Lunatycy 2:3 (25:13, 24:26, 25:27, 25:21, 10:15)

Puchar fair-play im. A.Młodego: PV Volley Krapkowice

Nagrody indywidualne w lidze mężczyzn:

MVP meczu o 7 miejsce: Zbigniew Szendzielorz (Omerta Northern)
MVP meczu o 5 miejsce: Denis Psota (Progress Szkoła Językowa)
MVP meczu o 3 miejsce: Wojciech Musiolik (Nowiny.pl Katolik Group)
MVP meczu finałowego: Mikołaj Sarnecki (Zoo-Mar Lunatycy)
MVP sezonu: Mikołaj Sarnecki (Zoo-Mar Lunatycy)

Nagrody indywidualne w lidze mężczyzn dla graczy na pozycjach:

Najlepszy atakujący sezonu: Mikołaj Zawada (Nowiny.pl Katolik Group)
Najlepszy rozgrywający sezonu: Łukasz Kołodziej (Agrotim-Na Fali)
Najlepszy przyjmujący/broniący sezonu: Adam Kurpis (Zoo-Mar Lunatycy)
Najlepszy zagrywający sezonu: Kamil Rauza (Leśna Perła Damons Rybnik)
Najlepszy blokujący sezonu: Arkadiusz Terlecki (Leśna Perła Damons Rybnik)

Wyróżnienia dla najlepszych zawodników drużyn:

Damian Pyć (Zoo-Mar Lunatycy)
Łukasz Taterka (Leśna Perła Damons Rybnik)
Michał Konsek (Nowiny.pl Katolik Group)
Rafał Kosmala (Agrotim-Na Fali)
Kamil Szerner (Progress Szkoła Językowa)
Piotr Gonsior (Enter El-Bis Instal Mag)
Paweł Kućma (Omerta Northern)
Marek Kurczyk (JP Telebim 13)
Zbigniew Matelski (Złotnik)
Michał Cyganek (SNW Galmet Galmet)

Nagrody indywidualne w Lidze Kobiet:

MVP meczu o 3 miejsce: Justyna Taboł (PV Volley Krapkowice)
MVP meczu finałowego: Olga Wolanin (KRS TKKF Jastrząb)
MVP sezonu: Elżbieta Król (KRS TKKF Jastrząb)

Wyróżnienia dla najlepszych zawodniczek drużyn:

Aleksandra Wolanin (KRS TKKF Jastrząb)
Nikola Swaczyna (Volleyball Sisters)
Daria Szelwach (PV Volley Krapkowice)
Dominika Klinik (CKZiU Inbras Lejdis)
Aleksandra Tlatlik (ALSK Feniks Żory)

Pełna relacja zdjęciowa z turnieju finałowego tutaj . Do zobaczenia w następnym XXIII sezonie.

Zobacz więcej na www.rlps.com.pl oraz na portalu Facebook