Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Śląski ZPN gra dalej. Rasek z golem

Kadra Śląskiego ZPN-u pokonała 2:0 Opolski ZPN w pierwszej rundzie Region's Cup i awansowała do kolejnej fazy rozgrywek.

Śląski ZPN gra dalej. Rasek z golem

Goście objęli prowadzenie już w 17. minucie, gdy Mateusz Kaiser ze Śląska Świętochłowice wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Jednobramkowe prowadzenie utrzymywało się prawie do samego końca. Kilka minut przed końcem spotkania Piotr Bysiec z MKS-u Czerwionka został sfaulowany w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Wojciech Rasek z Decoru Bełk.

W zespole gospodarzy do 62. minuty grał Patryk Paczulla z Chemika Kędzierzyn-Koźle. Rasek grał do 86. minuty i zmienił go kolega z drużyny, Dawid Grabiec. Bysiec został zmieniony w samej końcówce. Od 67. minuty grał też Tomasz Reguła z Dębu Gaszowice.

W kolejnej rundzie Śląski ZPN zmierzy się z Dolnośląskim ZPN-em, która wymieniana jest jako jeden z faworytów rozgrywek.

Opolski ZPN - Śląski ZPN 0:2 (0:1)

Bramki: Kaiser 17., Rasek, 82. (k)

OZPN: Fesser - Reimann (14. Lewandowski), Atraszko, Szampera - Kuchta (62. Wacławczyk), Grześkiewicz, Pawlus (75. Dulski), Kamiński (62. Zagożdżon), Sowiński - Paczulla (62. Szpalla), Wojtasik. Trener Dariusz Kaniuka.

ŚlZPN: Żerdka (44. Kucharski) - Cichecki, Cymerys, Iwan, Żołna - Boczar (51. Rajca), Timochina, Rasek (86. Grabiec), Kaiser - Zdrzałek (67. Reguła), Bysiec (89. Sewerin). Trener Damian Galeja.

Żółte kartki: Grześkiewicz, Szampera, Sowiński - Cymerys.

Sędzia: Łukasz Sowada (Opole).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibicw (5.173. * .179) 08.05.2019 12:11

Brawo Śląsk