Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bolesna porażka Dębu Gaszowice

Dąb Gaszowice przegrał na wyjeździe z LKS-em Goczałkowice-Zdrój 1:5.

Bolesna porażka Dębu Gaszowice

Do przerwy Dąb bezbramkowo remisował, chociaż mógł nawet prowadzić, ale raz gospodarzy uratowała poprzeczka. Na początku drugiej połowy LKS objął prowadzenie po golu Błażeja Grygiera, jednak Dąb zdołał szybko odpowiedzieć - do wyrównania doprowadził Przemysław Stebel.

Później pecha miał Kacper Kąkol, który dostał piłką w twarz po piąstkowaniu bramkarza i... wpakował piłkę do własnej bramki. Obrońca Dębu potrzebował interwencji medycznej i przez chwilę goście grali w "10". Wykorzystał to Damian Furczyk, który podwyższył na 3:1. W końcówce padły kolejne dwa gole dla LKS-u - po raz drugi Kuczerę pokonał Grygier, a wynik ustalił Mateusz Piesiur.

Dąb zajmuje 13. miejsce w tabeli II grupy IV ligi. Ma 25 punktów - o dwa wyprzedza Unię Racibórz i o trzy przedostatnią Spójnię Landek. W następnej kolejce zmierzy się z Odrą Centrum Wodzisław Śląski, która jest tuż przed zespołem z Gaszowic.

LKS Goczałkowice-Zdrój - GKS Dąb Gaszowice 5:1 (0:0)

Bramki: Grygier 48., 77., Kąkol 65. (s), Furczyk 68., Piesiur 78. - Stebel 54.

Dąb: Kuczera - Kraśniewski, Kąkol, Jurczyk, Mazur - Szymura (67. Smołka), Reguła, Elias, Zdunek (67. Niećko), Stebel (75. Markiefka) - Kamil Sikora (79. Szewczyk).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].