Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Decor ograł Wilki i wskoczył na drugie miejsce

Decor Bełk wygrał z Wilkami Wilcza 2:0.

Decor ograł Wilki i wskoczył na drugie miejsce

Decor objął prowadzenie w 19. minucie po golu Patryka Lacha. Jednobramkowe prowadzenie utrzymywało się prawie do samego końca - w doliczonym czasie gry zwycięstwo gości przypieczętował Wojciech Kostelecki. Bełk z 50 punktami zajmuje drugie miejsce w tabeli i ma tylko jeden punkt straty do LKS-u Czaniec. Wilki z kolei zajmują 10. pozycję z 31 "oczkami" na koncie.

Wilki Wilcza - Decor Bełk 0:2 (0:1)

Bramki: Lach 19., Kostelecki 90.

Decor: Kamil Zemanek - Dawid Grabiec, Patryk Lach, Marcin Mizia, Michał Stryczek, Bartosz Wójcik, Robert Dymowski, Łukasz Spórna (77. Wojciech Kostelecki), Andrzej Niewiedział, Wojciech Rasek (89. Robert Paryła), Damian Olczak.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].