Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Porażka Wilków w Tychach

Wilki Wilcza przegrały z rezerwami GKS-u Tychy i spadły na 11. miejsce w tabeli.

Porażka Wilków w Tychach

Gospodarze objęli prowadzenie już w pierwszym kwadransie gry po golu Wojciecha Szumilasa. Na 2:0 podwyższył Jan Biegański. Tuż przed przerwą kontaktową bramkę dla Wilków zdobył Dawid Gajewski, ale trafienie "do szatni" nie przyczyniło się do odwrócenia losów spotkania - tuż po wznowieniu gry Łukasz Kopczyk wpisał się na listę strzelców i ustalił wynik pojedynku. Zespół z Wilczy spadł na 11. miejsce w tabeli, ma osiem punktów przewagi nad przedostatnią Spójnią Landek i 14. Unią Racibórz.

GKS II Tychy - Wilki Wilcza 3:1 (2:1)

Bramki: Szumilas 12., Biegański 27., Kopczyk 49. - Gajewski 43.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].