Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wyjazdowy remis rezerw rybnickiego ROW-u

W niedzielnym meczu 18. kolejki spotkań III Ligi Kobiet piłkarki rezerw ROW-u Rybnik zremisowały na wyjeździe z LKS-em Goczałkowice Zdrój 1:1.

Wyjazdowy remis rezerw rybnickiego ROW-u

W pierwszej połowie spotkania lepiej prezentowały się rybniczanki, które w 30. minucie udokumentowały swoją przewagę. Gola dla rezerw ROW-u zdobyła Julia Krzyżok i to przyjezdne schodziły na przerwę prowadząc 1:0. Kwadrans po rozpoczęciu drugiej części gry do wyrównania doprowadziła Sonia Szuściel. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i obydwa zespoły podzieliły się punktami remisując 1:1.

ROW utrzymał w ligowej tabeli 5. miejsce. Kolejne spotkanie rezerwy rybnickiego klubu rozegrają w najbliższą niedzielę w Mikołowie. Początek spotkania z miejscowym AKS-em o godzinie 16.

LKS Goczałkowice Zdrój - TS ROW II Rybnik 1:1 (0:1)

Bramki: Sonia Szuściel 60. - Julia Krzyżok 30.

LKS: Karolina Dzida - Michalina Piasek, Magdalena Skaba-Mrzyk, Anna Grobarczyk, Sandra Herok (60. Wiktoria Świgoń), Julia Węglorz, Anna Dzida, Martyna Janaszak, Karolina Konior, Wiktoria Niemiec, Sonia Szuściel

ROW: Sabina Nowosielska - Aleksandra Kowalczyk, Milena Gawron (70. Luiza Kozielska), Michalina Goc (57. Wiktoria Kask), Julia Krzyżok, Agnieszka Krzyżok, Wiktoria Błatoń, Luiza Kozielska, Agata Bałuc (41. Maja Krótki), Anna Sroka, Julia Wywrot

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].