Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Hit w Arenie Gliwice już jutro

Już jutro w Arenie Gliwice siatkówce gościć będzie siatkarska reprezentacja Polski. W towarzyskim meczu, którym biało-czerwoni otworzą reprezentacyjny sezon ich rywalami będą Niemcy.

Hit w Arenie Gliwice już jutro

Przed reprezentantami Polski długi i wyczerpujący sezon, którego głównym celem są sierpniowe kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 roku. Ponadto przed biało-czerwonymi wiele spotkań startującej już w przyszłym tygodniu Ligi Narodów, a także Mistrzostwa Europy i Puchar Świata. Jutrzejsze spotkanie będzie pierwszym oficjalnym meczem podopiecznych trenera Vitala Heynena w 2019 roku.

W rozegranym w sobotnie popołudnie w gliwickiej Arenie spotkaniu na parkiecie pojawić się może kilku siatkarzy związanych z regionem, bowiem w szerokim składzie reprezentacji Polski znalazło się czterech przedstawicieli Jastrzębskiego Węgla: Dawid Konarski, Jakub Popiwczak, Michał Szalacha i Tomasz Fornal; trzech zawodników ZAKSY Kędzierzyn-Koźle: Łukasz Kaczmarek, Aleksander Śliwka i Paweł Zatorski oraz pochodzący z Zabrza Bartosz Bednorz.

Gliwicki obiekt kilkukrotnie pokazał już, że na sportowe wydarzenia na najwyższym poziomie potrafi przyciągnąć liczne rzesze fanów. W rozegranym w styczniu spotkaniu Ligi Mistrzów pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle a włoskim Cucine Lube Civitanova na trybunach gliwickiego obiektu zasiadło blisko 9 000 widzów. Jeszcze więcej kibiców oglądało kwietniowe spotkanie eliminacji Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych pomiędzy Polską i Niemcami.

Możliwość zobaczenia w akcji Mistrzów Świata z 2018 roku z pewnością zachęci kibiców do odwiedzenia w sobotnie popołudnie gliwickiej hali. Początek spotkania o godzinie 17. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].