Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Centrum nie wykorzystała rzutu karnego i przegrała

Odra Centrum Wodzisław Śląski przegrała u siebie z Polonią Łaziska Górne 2:3. Gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego w 90. minucie spotkania.

Odra Centrum nie wykorzystała rzutu karnego i przegrała

Odra Centrum objęła prowadzenie po golu Marcina Ośliźloka, ale prowadziła zaledwie chwilę - błyskawicznie odpowiedział Dawid Hewlik. Co więcej, tuż przed końcem pierwszej połowy goście strzelili drugiego gola - tym razem na listę strzelców wpisał się Kamil Uniejewski. Na początku drugiej połowy na 3:1 podwyższył Kamil Adamczyk. Gospodarzom w końcówce udało się złapać kontakt za sprawą Tobiasza Wodeckiego. W 90. minucie wodzisławianie mieli idealną okazję do wyrównania, ale rzutu karnego nie wykorzystał Piotr Pastuszak. Jego strzał obronił bramkarz.

Wodzisławianie zajmują 13. miejsce w tabeli z 29 punktami. Taką samą zdobycz ma 12. Spójnia Landek. 14. Unia Racibórz ma 26 "oczek", a 15. Dąb Gaszowice 25. W następnej kolejce Odra Centrum zagra na wyjeździe z Drzewiarzem Jasienica.

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Polonia Łaziska Górne 2:3 (1:2)

Bramki: Ośliźlok 15., Wodecki 84. - Hewlik 16., Uniejewski 42., Adamczyk 53.

Odra: (skład wyjściowy) Mandrysz - Gorzawski, Cichy, Buczek, Lukoszek, Okraszewski, Zieliński, Pastuszak, Wodecki, Kocztorz, Ośliźlok.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Angelonielot 25.05.2019 22:22

A druga Odra ta ktora inneresoje mieszkancow Wodzislawia wygrala 3-0 i juz tylko 2 wygrane mecze dziela ja od 4 ligi, a tego nie napiszecie