Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Lider grał w osłabieniu, ale i tak pokonał Wilki

Wilki Wilcza przegrały u siebie z LKS-em Czaniec 0:1 po golu w samej końcówce spotkania.

Lider grał w osłabieniu, ale i tak pokonał Wilki

W meczu z liderem Wilki były blisko zdobycia przynajmniej jednego punktu. Goście od 40. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Bartłomieja Boraka. Bezbramkowy rezultat utrzymywał się aż do 86. minuty. Wtedy to Ilya Nazdryn-Platnitski po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zdobył gola na wagę trzech punktów. W doliczonym czasie gry LKS mógł podwyższyć prowadzenie, ale Piotr Świerczyński nie wykorzystał rzutu karnego.

Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Wilki zajmują 11. miejsce w tabeli. Mają dwa punkty przewagi nad Spójnią Landek i Odrą Centrum Wodzisław Śląski, pięć nad Unią Racibórz i sześć nad przedostatnim Dębem Gaszowice. O dwa "oczka" przed Wilkami są rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała. W następnej kolejce zespół z Wilczy zmierzy się z GKS-em Radziechowy-Wieprz, który wyprzedza Wilki o cztery punkty.

Wilki Wilcza - LKS Czaniec 0:1 (0:0)

Bramka: Nazdryn-Platnitski 86.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].