Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Marek Hanzel: Będziemy walczyli do końca

Zobacz co po meczu IV ligi pomiędzy Unią Racibórz, a Dębem Gaszowice powiedział trener drużyny gości, Marek Hanzel.

Marek Hanzel: Będziemy walczyli do końca

Pierwsza połowa była niewyraźna. W drugiej połowie przejęliśmy inicjatywę i dominowaliśmy, ale nie przeradzało się to na sytuacje bramkowe. Natomiast jedna bramka powinna wpaść, bo mieliśmy klarowną sytuację. Szkoda mi pierwszej połowy, bo ją zdecydowanie przegraliśmy. Za wolno myśleliśmy, za późno podejmowaliśmy dobre decyzje. Straciliśmy bramkę w konsekwencji przegranego pojedynku jeden na jeden. W drugiej połowie zaczęliśmy się zbliżać do bramki przeciwnika, ale bramka nie chciała wpaść. Takie mecze wygrywa drużyna, która strzeli bramkę. Czy wygrała lepsza drużyna? Myślę, że jakbyśmy wygrali, to też można byłoby stwierdzić, że wygrała lepsza drużyna. W takich meczach często decyduje jedna bramka, jeden stały fragment gry. Było widać w chłopakach spore ciśnienie, bo powiedzieliśmy sobie, że jest to mecz o wszystko. Mamy jeszcze szanse, dopóki wiara będzie w chłopakach, to będziemy walczyli do końca. Trzeba się teraz zresetować, postawić chłopaków na nogi i powalczyć o pozostałe dziewięć punktów. Teraz mamy w środku tygodnia mecz z Czechowicami-Dziedzicami, a więc mało czasu na regenerację. Dwa tygodnie i zamykamy sezon. Czy będzie można o nim powiedzieć jako udany to zobaczymy.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].