Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kamil Glik odwiedził pub

Koniec sezonu we francuskiej Ligue 1 i kilka chwil odpoczynku przed meczami reprezentacji Polski, a więc to dobry czas, żeby spotkać się z kibicami. Kamil Glik odwiedził pub Klubowa '62, czyli bar GKS-u Jastrzębie, aby spotkać się ze swoimi fanami.

Kamil Glik odwiedził pub
fot. Klubowa '62

- Odwiedził nas niezwykły gość - Kamil Glik. Łaaaa taka to była niespodzianka. Kto był - ten miał okazję zdobyć autograf, pograć z Kamilem w planszówki, zrobić selfie i po prostu znaleźć się na naszym grupowym zdjęciu! Kamil - Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy kolejny raz - tym razem na dłużej - napisała na swoim profilu na portalu społecznościowym Klubowa '62.

Klubowa '62 to pub dla fanów sportu i nie tylko, pod patronatem GKS'u Jastrzębie, który funkcjonuje od kilku miesięcy.

Przed Glikiem dwa mecze reprezentacji Polski. Polacy zmierzą się w Skopje z Macedonią Północną (7 czerwca) i w Warszawie z Izraelem (10 czerwca). Drużyna selekcjonera Brzęczka jest liderem grupy G po dwóch zwycięstwach z Austrią (1:0) i Łotwą (2:0).

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
anonimus 29.05.2019 14:02
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Angelika_W (37.248. * .211) 29.05.2019 12:44

Też bym pojechała gdybym wiedziała. Mimo że mam 15 km.