Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kilkanaście minut, które wstrząsnęło Dębem

Dąb Gaszowice przegrał z MRKS-em Czechowice-Dziedzice 2:3.

Kilkanaście minut, które wstrząsnęło Dębem

Dąb prowadził po pierwszej połowie 1:0 po golu Kamila Sikory. W drugiej części w krótkim odstępie czasu goście zadali trzy ciosy, po których to MRKS prowadził dwoma trafieniami. Walczących o utrzymanie gospodarzy stać było jeszcze na jednego gola, zdobytego przez Mariusza Kraśniewskiego w doliczonym czasie gry.

Zespół z Gaszowic zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Do Unii Racibórz traci dwa punkty, a do Odry Centrum Wodzisław Śląski cztery. Wodzisławianie rozegrali jednak o jedno spotkanie mniej. W przedostatniej kolejce Dąb zmierzy się na wyjeździe z Wilkami Wilcza.

Dąb Gaszowice - MRKS Czechowice-Dziedzice 2:3 (1:0)

Bramki: Sikora 34., Kraśniewski 90. - Raszka 58., Bezak 60., Jonkisz 70. (k)

Dąb: Mirosław Kuczera - Krzysztof Markiefka, Kacper Kąkol, Michał Mazur, Mariusz Kraśniewski, Tomasz Reguła, Paweł Zdunek (89. Kamil Gołyś), Kamil Sikora (86. Jakub Smołka), Kamil Elias, Przemysław Stebel, Krzysztof Szewczyk (72. Sebastian Szymura)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].