Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Juniorzy Fortecy Świerklany z mistrzostwem [ZDJĘCIA]

Zwycięstwem nad Jankowicami Forteca Świerklany zamknęła sezon rozgrywek juniorów.

Juniorzy Fortecy Świerklany z mistrzostwem [ZDJĘCIA]

Niedzielny mecz Orzeł Jankowice 2000 przegrał z Fortecą Świerklany 2000 aż 1:6.

- Dzisiejszym zwycięstwem 6:1 nad drużyną Orzeł Jankowice kończymy sezon drużyny rocznika 2000 - powiedział trener Fortecy Świerklany, Wojciech Dzierżenga. - Zespół w 17 spotkaniach wygrał 16 razy, jeden mecz zremisował. Drużyna zdobyła 108 bramek tracąc tylko 7 - wylicza. - Jako trener cieszę się z postawy zawodników, którzy podchodzili do gry z bardzo dużym zaangażowaniem i starali się być na każdym meczu ligowym.

- Drużyna rocznika 2000 jest zapleczem pierwszego zespołu, a kilku zawodników dostaje szansę gry w lidze okręgowej. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w tym sezonie osiągnąć cel: zawodnikom, ich rodzicom, prezesowi klubu, panu Jarosławowi Macionczykowi - kontynuuje trener.

- W Fortecy Świerklany kładziemy duży nacisk na szkolenie dzieci i młodzieży. W klubie mamy 11 drużyn młodzieżowych. W maju w międzynarodowym turnieju w miejscowości Roseto nasze drużyny z roczników 2009 i 2007 osiągnęły znaczący sukces. Obie drużyny wygrały rozgrywki grupowe. Drużyna prowadzona przez trenera Oskara Jasiaka z rocznika 2009 w końcowej klasyfikacji zajęła 4. miejsce, a drużyna prowadzona przez trenera Marka Kąska z rocznika 2007 została w swojej kategorii mistrzem turnieju. Najlepszym bramkarzem turnieju 2007 wybrano Marka Kołodziejczyka - dodał.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].