Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Już w piątek Siatkarski Nocny Turniej z Gwiazdami w Kietrzu!

Turniej rozpocznie się w piątek 7 czerwca o godz. 17.00 i zakończy o północy. Zapraszamy wszystkich kibiców do Hali Sportowej w Kietrzu przy ul. Kościuszki 14 na to wyjątkowe wydarzenie organizowane w ramach Dni Kietrza.

Już w piątek Siatkarski Nocny Turniej z Gwiazdami w Kietrzu!

W turnieju udział wezmą drużyny sponsorów turnieju: Agrotim-Na Fali, SNW Galmet Głubczyce, Nowiny.pl Katolik Group (https://www.facebook.com/Nowiny.plKatolikGroup/), KSKS GRYF oraz ZAKSA Oldboys na czele z wicemistrzem świata i  prezesem ZAKS-y Kędzierzyn Koźle Sebastianem Świderskim.

Organizatorzy przygotowali dla kibiców wiele dodatkowych atrakcji – stoiska lokalnych przedsiębiorców i stoiska gastronomiczne, fotobudkę dla kibiców, kącik zabaw dla dzieci, gadżety, porady dietetyka oraz spotkania z gwiazdami siatkówki.

Turniej ma na celu rozpowszechnienie piłki siatkowej na terenie Gminy Kietrz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].