Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Centrum odrobiła zaległości, ale punktów nie dopisała

Odra Centrum przegrała 1:5 z Drzewiarzem Jasienica.

Odra Centrum odrobiła zaległości, ale punktów nie dopisała

Spotkanie z 28. kolejki miało zostać rozegrane 29 maja, ale z powodu złego stanu boiska zostało przełożone na 5 czerwca. Gospodarze zaczęli odjeżdżać pod koniec pierwszej połowy, gdy na listę strzelców wpisał się Łukasz Radomski. Jeszcze przed przerwą bramkarza gości pokonał Dariusz Łoś. Po wznowieniu gry na 3:0 podwyższył Kamil Sekuła. Kwadrans później honorowe trafienie dla Odry Centrum zaliczył Tobiasz Wodecki. W końcówce wodzisławian dobili Dariusz Kołodziej i Kajetan Jendryczko.

Na kolejkę przed końcem Odra Centrum ma 32 punkty i zajmuje 12. miejsce. Ma dwa "oczka" przewagi nad Spójnią Landek i pięć punktów więcej od Unii Racibórz.

Drzewiarz Jasienica - Odra Centrum Wodzisław Śląski 5:1 (2:0)

Bramki: Radomski 43., Łoś 45., Sekuła 55., Kołodziej 80., Jendryczko 90. - Wodecki 70.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].