Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dąb zremisował na pożegnanie z IV ligą

W meczu ostatniej kolejki piłkarskiej IV ligi śląskiej, GKS Dąb Gaszowice zremisował z rezerwami GKSu Tychy. 

Dąb zremisował na pożegnanie z IV ligą

Ekipa z Gaszowic ostatecznie uplasowała się na przedostatnim miejscu w tabeli, zdobyła w tym sezonie 26 punktów. 

Mecz z rezerwami GKSu Tychy lepiej rozpoczęli goście, którzy po 30. minutach gry prowadzili 2:0. Obie bramki strzelił Wojciech Szumilas. Jednak Dąb nie poddał się i jeszcze w pierwszej połowie doprowadził do wyrównania. Najpierw gola z rzutu karnego zdobył Wojciech Orzeł, a wyrównał Przemysław Stebel.

GKS Dąb Gaszowice żegna się z IV ligą, a rezerwy GKSu Tychy skończyły sezon na 6. miejscu. 

GKS Dąb Gaszowice - GKS II Tychy 2:2 (2:2)

bramki:

Orzeł, Stebel - Szumilas x2


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].