Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Nieboczowy w A klasie! [WIDEO]

Piękny nowy stadion w Nieboczowach doczekał się pierwszego w historii awansu. Miejscowa Odra pokonując LKS Gamów 8:1 zapewniła sobie awans do A klasy. Zobacz wideo z radości po meczu!

Materiał wideo:

Mecz zaczął się od prowadzenia piłkarzy z Gamowa. Do bramki trafił Rafał Wilczek. Później strzelała już tylko Odra. Wyrównał Marcin Kuźnik, a przed przerwą strzelali jeszcze Marek Mnich i Krzysztof Michna. Po przerwie padały kolejne bramki dla Odry z Nieboczów, a na listę strzelców wpisali się: Mateusz Michel, Sebastian Pytlarz, Krzysztof Michna, Aleksander Goralczyk i Marek Mnich. Odra wyprzedziła w tabeli goniący ich do samego końca LKS 07 Markowice, który zostaje w B klasie.

Odra Nieboczowy - LKS Gamów 8:1 (3:1)

Marcin Kuźnik 18., Marek Mnich 33., 87., Krzysztof Michna 37., 79., Mateusz Michel 63., Sebastian Pytlarz 78., Aleksander Goralczyk 82.

materiał wideo: Odra Nieboczowy/facebook

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].