Niedziela, 20 października 2019

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Na rolkach przez Rybnik

11.06.2019 16:10 | 0 komentarzy | dud

Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Green" oraz MOSiR Rybnik zapraszają na Nightskating – imprezę, podczas której rolkarze przejadą ulicami miasta. 

Na rolkach przez Rybnik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To drugie takie wydarzenie w Rybniku. W tym roku wpisuje się w Dni Miasta. –  W piątek, 14 czerwca o godzinie 20:00 ruszamy z przejazdem. Długość trasy to około 8 kilometrów. Przejazd rozpocznie się w Parku Tematycznym nad Nacyną i tam też się zakończy – informują organizatorzy.

Po wyjeździe z popularnego Kampusu rolkarze pojadą ulicami: Bulwary nad Nacyną, Ścieżka nad Nacyną, Raciborska, Szkolna, Targowa, Rzeczna, Młyńska, Klasztorna, 3 Maja, Tadeusza Kościuszki, Bolesława Chrobrego, Sybiraków, Mikołowska, Piasta, Gliwicka, Cegielniana, Cmentarna, Franciszka Rybnickiego, Plac Kościelny, Marii Skłodowskiej-Curie, Raciborska, Ścieżka nad Nacyną, Bulwary nad Nacyną, Park Tematyczny nad Nacyną  – zakończenie przejazdu w Parku Tematycznym nad Nacyną, w okolicach godziny 22:30.

Nightskating Rybnik, 14 czerwca, start Park Tematyczny nad Nacyną o godz. 20:00. Ważne informacje: 

  • W przejeździe ulicami miasta biorą udział wyłącznie osoby poruszające się na łyżworolkach, wrotkach lub nartorolkach.
  • Warunkiem uczestniczenia we wspólnej jeździe jest umiejętność sprawnego poruszania się na rolkach, hamowania oraz skręcania, tak aby przejazd mógł odbywać się zwartą grupą. Uczestnicy niespełniający powyższego warunku zostaną usunięci z udziału w imprezie przez przedstawiciela organizatora.
  • Organizator pilnie zaleca noszenie podczas jazdy kompletu ochraniaczy oraz kasku, jak również elementów odblaskowych i świetlnych.
  • Organizator zapewnia obecność służby porządkowej (Nightskating-Team) wyróżniającej się oznaczoną odzieżą i zabezpieczenie medyczne.
  • Udział w imprezie dzieci do lat 12 tylko pod nadzorem opiekuna.

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl