Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rymer wygrał, ale na awans musi poczekać

W meczu ostatniej kolejki klasy okręgowej (grupa II) Rymer Rybnik wygrał z ekipą GKS Pierwszy Chwałowice. 

Rymer wygrał, ale na awans musi poczekać

Rymer Rybnik ostatecznie zakończył rozgrywki na drugim miejscu w tabeli. Ekipa z Rybnika zdobyła 73 punkty w sezonie, o trzy mniej niż lider Unia Książenice. 

W ostatnim meczu sezonu Rymer wygrał 3:2 z drużyną GKS Pierwszy Chwałowice. Strzelanie już w 2. minucie meczu rozpoczął piłkarz Rymera Bartosz Semeniuk. Jednak bardzo szybko wyrównał zawodnik gospodarzy Grzegorz Sułkowski. Rymer zdołał wyjść w pierwszej połowie na prowadzenie i przy takim wyniku zawodnicy schodzili do szatni.

W drugiej połowie znów bardzo szybko gola strzelili goście. Już po trzech minutach gry na 3:1 podwyższył Dariusz Odon. W końcówce gospodarze zdobyli swojego drugiego gola, ale nie zdołali doprowadzić do remisu. 

GKS Pierwszy Chwałowice - KS Rymer Rybnik 2:3 (1:2)

Bramki:

Grzegorz Sułkowski, Łukasz Herok - Bartosz Semeniuk, Oleksandr Shevelyukhin, Dariusz Odon


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].