Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra zagra z Odrą na otwarcie stadionu Odry

W czwartek na kameralnym stadionie w Nieboczowach rozegrany zostanie mecz towarzyski pomiędzy miejscową Odrą Nieboczowy, a Odrą Wodzisław Śląski. W ten sposób klub z Nieboczów oficjalnie otworzy swój nowy obiekt. 

Odra zagra z Odrą na otwarcie stadionu Odry
Odra Wodzisław już wcześniej grywała sparingi na murawie w Nieboczowach

Nieboczowy to miejscowość, którą przeniesiono o kilka kilometrów na skutek budowy zbiornika przeciwpowodziowego "Racibórz Dolny". Wieś powstała zupełnie od nowa - powstał tam też imponujący jak na małą miejscowość stadion ze sztuczną murawą, trybunami i zapleczem do odnowy biologicznej.

W Boże Ciało jedną z atrakcji oficjalnego otwarcia obiektu będzie mecz Odry Nieboczowy z Odrą Wodzisław. Obie drużyny łączy nie tylko nazwa, ale także osoba - Adama Burka, II trenera wodzisławskiej Odry, i jednocześnie zawodnika nieboczowskiej Odry. Wspólnym czynnikiem jest też to, że obie Odry w zakończonym sezonie odnotowały awanse sportowe. Odra Wodzisław awansowała z klasy okręgowej do IV ligi, a Odra Nieboczowy z B do A klasy.

Zarówno dla Odry z Nieboczów jak i Wodzisławia Śląskiego, mecz będzie zwieńczeniem sezonu 2018/19.

Godzina rozegrania meczu towarzyskiego zostanie podana w późniejszym czasie. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].