Wtorek, 24 listopada 2020

imieniny: Emmy, Flory, Jana

RSS

Dyrektor sportowy Odry skomentował odejście trenera Wieczorka

22.06.2019 13:12 | 16 komentarzy | dud

Jacek Gorczyca, dyrektor sportowy Odry Wodzisław skomentował odejście trenera Ryszarda Wieczorka ze stanowiska pierwszego trenera. 

Dyrektor sportowy Odry skomentował odejście trenera Wieczorka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Skontaktowaliśmy się z dyrektorem sportowym Jackiem Gorczycą i zadaliśmy mu kilka kluczowych pytań w kontekście odejścia trenera. Sprawą od wczoraj żyje wielu kibiców w Wodzisławiu Śląskim i okolicach. Pojawiło się kilka teorii związanych z odejściem Wieczorka. Jacek Gorczyca wyjaśnia m.in jak wygląda sprawa finansowa. 

Dyrektor sportowy Odry Wodzisław na początku rozmowy stwierdził, że umowa z trenerem Wieczorkiem została rozwiązana za porozumieniem stron. Z szacunku do trenera nie chce ujawniać szczegółów. Jacek Gorczyca pragnie podziękować Ryszardowi Wieczorkowi za wkład w odbudowę projektu nowej Odry Wodzisław.  Dyrektor sportowy gwarantuje, że klub dąży do pełnej stabilizacji.

Zapytany o to, czy Wieczorek otrzymał ofertę z klubu wyższej ligi, Gorczyca odpowiedział, że nie wie nic na ten temat. Gdyby tylko wiedział to od razu poinformowałby o tym dziennikarzy. Jacek Gorczyca zwrócił uwagą na bardzo ważną kwestię finansową. Dyrektor stwierdził, że Odra Wodzisław nie ma żadnych zaległości względem trenera Wieczorka.

Ostatnią ważną kwestią podjętą podczas rozmowy był kształt sztabu szkoleniowego. Gorczyca powiedział, że klub jest na etapie finalizowania umowy z drugim trenerem, który będzie asystentem Adama Burka. Gorczyca będzie pełnił funkcję dyrektora sportowego oraz trenera bramkarzy. 

O odejściu trenera Wieczorka pisaliśmy TUTAJ


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl