Piątek, 27 listopada 2020

imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody

RSS

Epidemia na Śląsku:

PAF Sport Future: Projekt w Odrze nie spełnił oczekiwań

24.06.2019 11:00 | 11 komentarzy | adi

- Projekt miał na celu promocję młodych zawodników. Nie spełnił oczekiwań i myślę, że skutkiem tego było rozwiązanie umowy z trenerem Wieczorkiem - powiedział trener Janusz Dajwłowski z PAF Sport Future o współpracy z Odrą Wodzisław.

PAF Sport Future: Projekt w Odrze nie spełnił oczekiwań
Janusz Dajwłowski (w środku)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Celem dla Odry Wodzisław jest nie tylko powrót na szczebel centralny, ale też szkolenie i promocja młodych zawodników. Pomóc w tym miała współpraca z Polską Akademią Futbolu Sport Future. Janusz Dajwłowski przyznał, że w poprzednim sezonie nie do końca partnerstwo wyglądało tak, jak powinno.

- Projekt miał na celu promocję młodych zawodników. Nie spełnił oczekiwań i myślę, że skutkiem tego było rozwiązanie umowy z trenerem Wieczorkiem, który generalnie zrobił dobrą pracę w Wodzisławiu, ale nie do końca to wyglądało tak, jak miało wyglądać - przyznał w niedawnej transmisji na żywo na Facebooku.

- Celem dla pierwszej drużyny był awans. To zostało osiągnięte, ale były też poboczne cele, które nie zostały zrealizowane. My jako PAF Sport Future odpowiadaliśmy za sprowadzenie zawodników do Odry. Ja sobie nie wyobrażam sytuacji, gdzie ma być promocja młodych zawodników, prowadzimy w meczu 3:0, 4:0, a młody piłkarz wchodzi na pięć minut. Takich przykładów można mnożyć - stwierdził Dajwłowski.

Jednocześnie zapewnił, że prowadzone są rozmowy o dalszej współpracy. Projekt ma być kontynuowany, a do Odry powinni dołączyć kolejni młodzi zawodnicy.