Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dąb Gaszowice po spadku zmieni trenera

GKS Dąb Gaszowice poinformował, że od 1 lipca trenerem pierwszej drużyny będzie Grzegorz Dziuk.

Dąb Gaszowice po spadku zmieni trenera

Dziuk zastąpi na stanowisku trenera Marka Hanzela, który w poprzednim sezonie zanotował z Dębem przedostatnie, 15. miejsce, co oznacza spadek do klasy okręgowej. Nowy szkoleniowiec w ostatnich latach był trenerem młodzieży, a jako piłkarz przez wiele lat występował w Górniku Zabrze, dla którego zanotował 88 meczów w ekstraklasie.

Jaki cel zostanie postawiony przed nowym sezonem? - Trochę zawodników odchodzi z zespołu, bo dalej chcą grać w IV lidze. Będzie przebudowa drużyny, dlatego celem będzie spokojne utrzymanie w mocniej grupie okręgówki - mówi dla Sport.Nowiny.pl prezes klubu, Wojciech Kubek.

Ostatnią pracą trenerską Grzegorza Dziuka był 4-ligowy Górnik Piaski (od 01.03.2017 do 15.10.2017 r.).

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~@mazur (83.4. * .167) 01.07.2019 22:45

@Gaszowik, najpierw piszesz czy u nas nie ma trenerów choć żadnego wskazać nie potrafisz... teraz piszesz, co zarząd robi, no to ja zapytam ciebie jeszcze raz - co ten zarząd ma zrobić? może teraz odpowiesz?

~Gaszowik (80.49. * .231) 30.06.2019 22:34

Mazur, masz racje...nie znam sie i jak to nazwales bijesz piane....ciekawi mnie co ten zarzad robi?jesli uwazasz ze ja bije piane.???hmmm???

~@mazur (83.4. * .156) 30.06.2019 22:27

@Gaszowik, słabo. liczyłem, że skoro pytasz, czy u nas nie ma trenerów, to masz kogoś konkretnego na myśli, kogo mógłbyś podpowiedzieć do tej roboty. ale skoro nie jesteś w stanie wymienić choćby jednego nazwiska... no cóż, wygląda mi to, że bijesz tylko pianę, nic więcej.

~Gaszowik (89.64. * .13) 29.06.2019 07:52

Nie bede wymieniac nazwisk, niech ten mocny zarzad pomysli, Pan S i Pan K.

~@mazur (83.4. * .196) 28.06.2019 23:12

@Gaszowik, rzuć jakieś trzy nazwiska kto mógłby to być. kogoś byś widział na tym stanowisku?

~kibicQ5 (188.137. * .235) 28.06.2019 22:49

Jakim trenerem bedzie Dziuk zobaczymy, oby dobrym.

~Gaszowik (89.64. * .13) 28.06.2019 22:37

Co to za bolek z Zabrza? U nas nie ma trenerow??