Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jacek Trzeciak ma nowego asystenta

Marek Hanzel będzie asystentem trenera ROW-u 1964 Rybnik, Jacka Trzeciaka.

Jacek Trzeciak ma nowego asystenta

Dąb Gaszowice wczoraj poinformował, że z klubem żegna się Marek Hanzel. Dzisiaj już wyjaśniło się, co będzie robił szkoleniowiec. Co prawda będzie pracował w wyższej lidze, ale nie będzie pełnił roli pierwszego trenera - zostanie asystentem Jacka Trzeciaka w ROW-ie 1964 Rybnik.

Hanzel wcześniej prowadził m.in. Polonię Głubczyce i LKS Nędza. Nowy asystent Trzeciaka posiada licencję UEFA A.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~tematyk1 (217.99. * .60) 30.06.2019 10:10

Jak kiedyś mówił słynny Bohdan Tomaszewski ,,sporo umie ale wygrywać jeszcze nie''
idealny trener asystent praca jako pierwszy trener nie za bardzo mu wychodzi 10 pkt.
z Gaszowicami wiosną z taką kadrą to stanowczo za mało min w 7 ostatnich meczach tylko 1 pkt.

~kibicznawca (10.0. * .85) 29.06.2019 17:54

dobry trener tylko bez wyników, 10 pkt. w rundzie z taką kadrą, gaszowice powinny się cieszyć. Asystent trenera do dla niego idealne miejsce

~kibic1yy (5.173. * .36) 29.06.2019 17:38

Gaszowice żegnają dobrego trenera, dzięki trenerze Marku.