Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jest terminarz IV ligi. Odra zagra z Odrą w październiku

Śląski Związek Piłki Nożnej opublikował termiarz II grupy IV ligi.

Jest terminarz IV ligi. Odra zagra z Odrą w październiku

Pierwszy mecz dwóch naszych drużyn będzie miał miejsce 24 sierpnia - Unia Książenice zmierzy się z MKP Odrą Centrum. 7 września Wilki Wilcza zagrają z APN Odrą, a Unia Książenice z Decorem Bełk. Tydzień później Decor zmierzy się z MKP Odrą Centrum.

12 października APN Odra zagra z Unią Książenice, a tydzień później odbędzie się jedno z najciekawszych spotkań - MKP Odra Centrum zmierzy się z APN Odrą. W październiku (26) czeka nas też pojedynek Wilków Wilcza z Unią Książenice.

W 13. kolejce - 2 listopada - czekają nas dwa pojedynki - MKP Odra Centrum - Wilki Wilcza i Decor Bełk - APN Odra. W ostatniej serii gier rundy jesiennej - 16 listopada - Decor Bełk podejmie Wilki Wilcza.

1. kolejka II grupy IV ligi - 10.08.2019

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS II Tychy
  • APN Odra Wodzisław - LKS Czaniec
  • Drzewiarz Jasienica - LKS Goczałkowice
  • Wilki Wilcza - MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Spójnia Landek - Decor Bełk
  • Beskid Skoczów - Kuźnia Ustroń
  • Polonia Łaziska Górne - MKP Odra Centrum
  • GKS Radziechowy-Wieprz - Unia Książenice
Pobierz 2019_jesien_terminarz_IV_liga_grupa_2.pdf (format pdf, rozmiar ~155.77 k)

21 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Angelonielot 08.07.2019 22:45

~Geronimo idz tam zobaczyc co sie w twojej Odrze Centrum dzieje ,a czy ja sie prosze o to zebys ze mna gadał??

~Geronimo (46.134. * .191) 08.07.2019 22:20

Do Angelonielot. Zadałem ci bardzo proste pytanie, a ty nie udzieliłeś na nie odpowiedzi, tylko odwracasz kota ogonem. Widać masz kłopoty z językiem polskim, a skoro tak, nie chce mi się już z tobą gadać. Na temat Sławka Musiolika przepisałeś słowo w słowo ze Sportu, który napisał o tym już w sobotę. Taki z ciebie fachura.

Angelonielot 08.07.2019 13:35

Dzisiaj jeszcze spokojnie dostali by licencje na 2 lige,jest swiatlo ,jest podgrzewana murawa jest jedna rybuna krytka jest wielka klata do przyjezdnych z osobnym wejsciem od strony ul.Czyzowickiej i pojemnosc na dzis bedzie w granicach 2,5 tys ,napewno za to wali sie trybuna od strony Lesnicy i od tej strony trzeba rozpoczac w przyszlosci remont stadionu

~kib (83.238. * .192) 08.07.2019 10:25

panowie z tym stadionem w Wodzislawiu max 3 liga i tyle w temacie

Angelonielot 08.07.2019 08:06

Taka ta Odra finansowo słaba, ze zawodnik zamiast Row Rybnik ja wybrał
Nowym zawodnikiem APN-u Odry Wodzisław został niespełna 23-letni skrzydłowy, Sławomir Musiolik. Wychowanek Fortecy Świerklany po odejściu z GKS-u Katowice (wiosną był wypożyczony do Rozwoju Katowice, zagrał w 12 meczach, strzelił 3 gole) pierwsze kroki skierował do ROW-u Rybnik, lecz nie dogadał się z III-ligowcem w kwestiach finansowych.

~fasaf (77.252. * .39) 08.07.2019 00:14

Nikt tu jeszcze nie pisał o Sławomirze Musioliku. To będzie bardzo duże wzmocnienie naszego klubu. Czy ostatnie? Na pewno nie, bo w 4. lidze musi być na boisku dwóch młodzieżowców, nie licząc Błażeja, na dzisiaj jest to Kasprzyk, Malina, Duczek i Białas, czyli raczej średni zawodnicy.

Angelonielot 07.07.2019 22:54
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

A odnosnie trenera Burka to nie jeden dzis topowy trener w polsce jak on zaczynał bez potrzebnych papierow bo akurat papierek ma znaczenie symboliczne a najwazniejsze jest co siedzi w glowie trenera i nie mozna go skreslac bo dopiero zaczyna ,a staze trenerskie mial u dobrych trenerow w polsce

Angelonielot 07.07.2019 22:48
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

~Geronimo Ja wiem zupelnie cos innego i to bezposrednio od kogos z wladz klubu, tak ze nie bujam tylko twrado stapam po ziemi a takich jak ty co tu glupoty wypisywalo o klopotach finansowych bylo pelno a jak sie okazalo jest zupelnie inaczej

~Geronimo (46.134. * .234) 07.07.2019 22:39
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Angelonielot. Skoro w Odrze jest tyle kasy, to dlaczego zawodnicy dostali teraz niższe kontrakty niż w okręgówce? Przestań bujać w obłokach i zejdź na ziemię. Poza tym co za za trener Burek, skoro nie ma żadnego doświadczenia i papierów potrzebnych do prowadzenia drużyny w 4 lidze. Bez napinki - Odra max środek tabeli.

Angelonielot 07.07.2019 21:08
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

~Geronimo pewnie 90% druzyn wogole nie zaklada awansu ze wzgledow finansowych, bo 3 liga to juz koszty znacznie wieksze ,tak ze do awansu beda chetne ze 3-4 zespoly maxymalnie i w tym gronie bedzie nasza Oderka, bo na dzisiaj jest do tego finansowo przygotowana a ma byc jeszcze lepiej z finansami

~Geronimo (46.134. * .98) 07.07.2019 17:34

Do Angelonielot i innych fanów APN. Żebyście się nie zdziwili, jak zderzycie się z 4 ligą. A o awansie już możecie zapomnieć.

Don_C 06.07.2019 23:24
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

Zieluch i kustosz MOSiR 2 najwięksi szkodnicy. Pod patronatem UM.

~fasaf (77.252. * .39) 06.07.2019 22:57

Szkoda, że lokalne media nie są zainteresowane ani Odrą ani MKP

Angelonielot 06.07.2019 21:44

Jedn nowy juz sie ujawnił Nowym zawodnikiem beniaminka IV ligi, APN Odry Wodzisław Śląski, zostanie 29-letni obrońca, Arkadiusz Lalko. Wychowanek Polonii Niewiadom w ostatnim sezonie występował w Unii Turza Śląska

~yG (5.173. * .155) 02.07.2019 22:59

Witold, o kim mowa ?

~Witold18 (83.29. * .22) 02.07.2019 22:42

Cos mi sie wydaje ze po niektórym kopara opadnie jakie odra zrobila transfery kibice haslo wracamy do gry chyba bedzie tym wlasciwym!

cartman 02.07.2019 21:34

oho ! zaczyna się dyskusja cwaniaka ze spryciarzem ? myślę że boisku zweryfikuje który tworek lepszy !?

~Ksg (188.137. * .135) 02.07.2019 21:32
oceniono 3 razy
-3
Zgłoś

Angelo vel start bogdanowice do boju!

Angelonielot 02.07.2019 19:16
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Chyba odezwał sie sam prezes ,załamany ze ich nie przemiesli do gr.1

~doangelonielot (91.192. * .86) 02.07.2019 19:12
oceniono 3 razy
-3
Zgłoś

a wam Czańcowi Będzie tylko 0-3 zamiast 0-7

Angelonielot 02.07.2019 19:04
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Teraz juz tylko panu Zielinskiemu zostaló oddac mecz derbowy walkowerem, aby do niego nie doszło,