Niedziela, 20 października 2019

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Mouhamadou Sadio w Odrze

09.07.2019 22:35 | 6 komentarzy | kozz

Senegalczyk jest trzecim po Sławomirze Musioliku i Piotrze Dudziku nowym piłkarzem czwartoligowej Odry Wodzisław. Klub otworzył transferowy worek z którego co rusz wysypują się nowi piłkarze. 

Mouhamadou Sadio w Odrze
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Do grona nowych twarzy w naszym klubie dołącza trzydziestoletni Senegalczyk, Mouhamadou Sadio. Jest to były zawodnik klubu Pcimianka Pcim, w którym był kapitanem. Nasz nowy gracz występował między innymi w Avii Świdnik, MKS Limanovia oraz w Energetyku ROW Rybnik. Mouhamadou Sadio to gracz, który najlepiej czuje się w środku pola, nie możemy doczekać się jego debiutu w barwach Odry. "Momo" wiąże przyszłość z naszym klubem, co jeszcze bardziej napawa nas radością wywołaną z zakontraktowania tego piłkarza - czytamy na profilu portalu społeczonościowego Odry.

- Mouhamadou to powiew doświadczenia, zdolności motorycznych na wysokim poziomie, a także odpowiedniej osobowości dla rozwoju młodych graczy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz środek pola zyskał zawodnika prezentującego taką jakość. Możliwość pozyskania "Momo" otworzyła się po jego przeprowadzce do żony, która mieszka w bliskiej okolicy Wodzisławia Śląskiego. Sam zawodnik mówi bardzo dobrze po polsku, jest w naszym kraju już od kilkunastu lat - powiedział trener Adam Burek.