Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mróz zostanie w Jastrzębiu

GKS Jastrzębie, na podstawie odpowiednich zapisów w umowie transferowej, zdecydował się na wykupienie Marka Mroza z Lecha Poznań.

Mróz zostanie w Jastrzębiu
fot. GKS Jastrzębie

20-letni pomocnik, wychowanek Sandecji Nowy Sącz, występował w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 w jastrzębskim zespole na zasadzie wypożyczenia z Kolejorza. Wystąpił w dziewięciu spotkaniach, podczas których przebywał na boisku przez 701 minut. Siedmiokrotnie wychodził w podstawowej jedenastce, a dwukrotnie jako rezerwowy.

Kontrakt Mroza, który w sezonie 2019/2020 będzie miał status młodzieżowca, obowiązywał będzie do 30 czerwca 2021 roku.

- Czuję się w GKS-ie i w Jastrzębiu bardzo dobrze. Przede wszystkim dlatego, że dostałem duże zaufanie i szansę gry. Ciężką pracą na boisku chciałem się odwdzięczyć za to, co mnie tutaj spotkało. Wszyscy czekamy z niecierpliwością na pierwsze spotkanie ligowe. Chcemy pokazać to, co w sparingach, czyli dobrą grę i dobre wyniki – powiedział Marek tuż po podpisaniu kontraktu.

- Mamy nadzieję, że poprawimy rezultat z poprzedniego sezonu. Takie mamy ambicje i plany. Nie chcemy zawieźć nadziei kibiców, dlatego w każdym meczu będziemy dawać z siebie 100 proc. Mam nadzieję, że zarówno klub, jak i kibice, będą mieli z nas dużo radochy i pociechy.

- Mam gdzieś z tyłu głowy to, że mój rocznik w przyszłym sezonie będzie jeszcze młodzieżowcem w ekstraklasie. Póki co jestem jednak w GKS-ie i będę dążył do tego, żeby zespół osiągał jak najlepsze wyniki, a wtedy może i nam uda się zrobić awans? Mam nadzieję, że dzięki ciężkiej pracy do dojdziemy do czegoś fajnego – zakończył pomocnik.

GKS Jastrzębie

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].