Poniedziałek, 14 października 2019

imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty

RSS

Mateusz Słodowy oficjalnie w Odrze

11.07.2019 21:43 | 7 komentarzy | kozz

Czwartoligowiec z Wodzisławia Śląskiego poinformował o czwartym letnim transferze. To obrońca - Mateusz Słodowy.

Mateusz Słodowy oficjalnie w Odrze
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

27-letni zawodnik urodził się w Wodzisławiu Śląskim i pierwsze kroki piłkarskie stawiał właśnie w wodzisławskim klubie. Mateusz Słodowy to były zawodnik między innymi Polonii Bytom i Górnika Zabrze. Jego ostatnim pracodawcą była Kotwica Kołobrzeg.  - Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że piłkarz ten wraca do naszego, jego rodzimego klubu, aby pomóc w odbudowie. Głęboko wierzymy, że doświadczenie ekstraklasowe tego zawodnika przyniesie pozytywne efekty - czytamy na profilu serwisu społecznościowego Odry Wodzisław.

- Mateusz uosabia w sobie wszystko czego szukaliśmy, by poważnie wzmocnić nasz zespół pod względem piłkarskim i mentalnym. Wychowanek klubu wraca na Bogumińską, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasza młodzież ma więc w szatni kolejnego zawodnika, który swoim doświadczeniem z przeszłości będzie nieocenionym wsparciem - powiedział o transferze trener Adam Burek.

To czwarty transfer Odry w przerwie letniej. Wcześniej do zespołu z Bogumińskiej dołączyli: Sławomir Musiolik, Piotr Dudzik i Mouhamadou Sadio. To nie koniec wzmocnień Odry. O kolejnych tranferach klub z Wodzisławia Śląskiego poinformuje w najbliższych dniach.