Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Raciborska C klasa poznała terminarz. Unia II Racibórz zagra na początek w Wojnowicach

Komisja Rozgrywek Podokręgu Racibórz opracowała terminarze klasy C grupy 1 i 2 na rundę jesienną sezonu 2019/2020. Po latach przerwy wraca Unia II Racibórz.

Raciborska C klasa poznała terminarz. Unia II Racibórz zagra na początek w Wojnowicach

Łącznie w dwóch grupach raciborskiej C klasy zagra aż 26 drużyn co jest największą frekwencją od wielu lat. Kilka drużyn postanowiło zgłosić rezerwy. Są debiutanckie drugie drużyny LKS-u 1908 Nędza, Buku Rudy, Czarnych Nowa Wieś i wspomnianej wcześniej Unii Racibórz. 26 drużyn w tym aż 10 drużyn rezerwowych to zupełne zaprzeczenie tego, że w lokalnych ligach jest coraz mniej chętnych do "kopania" w piłkę.

Grupa 1

Pobierz TERMINARZ_KLASA_C_gr._1_2019-20_(jesień).pdf (format pdf, rozmiar ~264.22 k)

Grupa 2

Pobierz TERMINARZ_KLASA_C_gr._2_2019-20_(jesień).pdf (format pdf, rozmiar ~263.17 k)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].