Niedziela, 20 października 2019

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Decor Bełk sięgnął po posiłki

19.07.2019 18:43 | 3 komentarze | kozz

Czwartoligowiec z Bełku zasilił swoją drużynę trzema zawodnikami, którzy w poprzednim sezonie bronili barw Dębu Gaszowice i bramkarzem z Rozwoju Katowice. Dąb Gaszowice spadł do klasy okręgowej, natomiast Rozwój rozwiązał drużynę seniorów. W sezonie 2019/20 do Decoru Bełk dołączyli: Tomasz Reguła, Kamil Sikora, Wojciech Orzeł i Dawid Witek.

Decor Bełk sięgnął po posiłki
fot. Decor Bełk
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tomasz Reguła, pomocnik pozyskany z GKS Dąb Gaszowice. Swą przygodę z piłką nożną rozpoczął w KS 23 Górnik Czerwionka. W dotychczasowej karierze sportowej rozgrywał mecze w barwach LKS Jedność Jejkowice, LKS Krzyżanowice i GKS Krupiński Suszec.

Kamil Sikora, pomocnik pozyskany z GKS Dąb Gaszowice. Swą przygodę z piłką nożną rozpoczął w KS Energetyk ROW II Rybnik. W dotychczasowej karierze sportowej rozgrywał mecze w barwach KS Concordia Knurów, GKS Dąb Gaszowice II.

Dawid Witek, bramkarz pozyskany z KS Rozwój Katowice. Swą przygodę z piłką nożną rozpoczął w Polonia Łaziska Górne (juniorzy). W dotychczasowej karierze sportowej rozgrywał mecze w barwach GKS II Tychy, Polonia Łaziska Górne (seniorzy).

Wojciech Orzeł, obrońca pozyskany z GKS Dąb Gaszowice. Swą przygodę z piłką nożną rozpoczął w RKP Rybnik (juniorzy). W dotychczasowej karierze sportowej rozgrywał mecze w barwach Energetyk ROW II Rybnik, ROW 1964 Rybnik. Orzeł grał już wcześniej w Bełku w sezonie 2016/2017.

Klub poinformował, że to początek transferowych żniw. Należy spodziewać się kolejnych nowych nazwisk w drużynie czwartoligowca. W ostatnim sezonie Decor Bełk zakończył na czwartym miejscu w grupie 2, IV ligi.