Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie zaprezentował zespół [ZDJĘCIA]

W sobotę po meczu sparingowym z Gwarkiem Tarnowskie Góry GKS Jastrzębie zaprezentował swoją drużynę.

GKS Jastrzębie zaprezentował zespół [ZDJĘCIA]

Prezentacja odbyła się przy pubie Klubowa 62 w Jastrzębiu. Na przybyłych czekały liczne atrakcje, między innymi gry, zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych, dodatkowo dla dzieci darmowe dmuchańce, bańki, malowanie twarzy, animacje, zabawy ze smoczycą (mecz piłki nożnej i przeciąganie liny) i plac zabaw.

Zarówno dzieci jak i dorośli mogli się sprawdzić w konkursie wiedzy na temat klubu. Co ciekawe, zarówno wśród najmłodszych jak i dorosłych największą wiedzą popisały się... panie. Wśród gości specjalnych pojawiła się między innymi pani prezydent Jastrzębia Zdroju, Anna Hetman, która życzyła GKSowi powodzenia w zbliżających się rozgrywkach.

Podczas części oficjalnej zaprezentowano nowe stroje na mecze wyjazdowe oraz mecze domowe i przedstawiono cały zespół GKS Jastrzębie. Kibice nie zawiedli - na prezentacji pojawili się w bardzo licznym gronie, z transparentem oraz racami.

Ludzie

Anna Hetman

Prezydent Jastrzębia-Zdrój

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].