środa, 21 sierpnia 2019

imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

RSS

Piast Gliwice przedstawił sztab szkoleniowy

26.07.2019 16:54 | 0 komentarzy | rafbl

Piąty zespół poprzedniego sezonu Futsal Ekstraklasy - Piast Gliwice przedstawił sztab szkoleniowy, który będzie odpowiedzialny za wyniki zespołu w sezonie 2019/2020.

Piast Gliwice przedstawił sztab szkoleniowy
fot. Piast Gliwice Futsal
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W nadchodzących rozgrywkach za wyniki gliwickiego zespołu odpowiedzialny będzie duet trenerski Rafał Barszcz i Jacek Podgórski.

Rafał Barszcz od lat związany jest z futsalowymi klubami naszego województwa. W przeszłości prowadził Clearex Chorzów i GAF Jasna Gliwice i oba te klubu doprowadził do finału halowego Pucharu Polski. Jego ostatnim miejscem pracy było reaktywowany przed laty Remedium Pyskowice, z którym występował w I Lidze Futsalu. W Pyskowicach oprócz prowadzenia drużyny piastował również funkcję prezesa.

Jacek Podgórski to z kolei wielokrotny futsalowej reprezentant Polski, z którą zagrał na Mistrzostwach Świata w Hongkongu. Karierę trenerską rozpoczynał od szkolenia bramkarzy w Nbit Gliwice, a w 2017 roku został pierwszym trenerem gliwickiego Piasta, z którym w swoim debiutanckim sezonie zajął w rozgrywkach 6. miejsce.

W poprzednim sezonie za wyniki gliwickiego zespołu odpowiedzialny był Klaudiusz Hirsch, któremu klub podziękował za pracę z seniorskim zespołem Piasta.